Przeprowadzki

Przeprowadzki to niewątpliwie główna dziedzina naszych działań. Realizowaliśmy przeprowadzki nie tylko w kraju, podróżowaliśmy po całej uropie. A każda przeprowadzka to dla nas nowy bagaż doświadczeń. Może nie wiemy jeszcze wszystkiego, ale na pewno znamy masę trików, na które Ty byś nie wpadł podczas przeprowadzki. Jednym z nich jest np pakowanie książek, 99% ludzi zapakowałoby je w karton i tyle. Ale potem spróbuj ten karton podnieść. Dlatego my podpowiadamy, żebyś wymieszał zawartość kartonów z książkami z czymś lekkim, np. z ciuchami.
Kolejnym z przykładów jest pakowanie talerzy. Niby prosta rzecz, ale oprócz owinięcia ich tzw. "bąblem", należy ustawiać je na sztorc. Jeden koło drugiego. Z naszych doświadczeń wynika, że właśnie taki sposób pakowania jest dla nich najbezpieczniejszy.

Trików znamy więcej, ale nie będziemy podpowiadać konkurencji. A jeżeli już o niej mowa, to jeżeli z niewyjaśnionych nam przyczyn, nie wybierzesz nas na swoją przeprowadzkę to warto, żebyś wiedział na co masz zwrócić uwagę.
Na pewno powinna być wyposażona w odpowiednią ilość folii strecz, koce do przeprowadzek, profesjonalny sprzęt do demontażu mebli, własne kartony, folię bąbelkową i jeszcze kilka rzeczy, które czasem się przydadzą. Nie zawsze sam strecz jest lekiem na wszystko. Jest kilka rzeczy na które absolutnie nie można go stosować, ale to też nie będziemy podpowiadać.

Ale wróćmy do nas. Realizujemy także przeprowadzki dla firm, gdzie nie tylko wystarczy wiedza, jak wszystko zabezpieczyć. Tutaj ogromną rolę odgrywa organizacja pracy. Realizowaliśmy przeprowadzki dla takich firm, jak największa szwalnia sukien ślubnych w europie, jeden z największych banków w europie, czy też dla sieci komórkowych. Często to były przeprowadzki kilkudniowe, a sam fakt, że utrzymujemy stałą współpracę na mniejszych płaszczyznach dowodzi o ich zadowoleniu z naszych usług.
Ale nie skupiamy się tylko na firmach, klient indywidualny także do nas z wielką chęcią wraca. Są klienci, których przeprowadzaliśmy już po kilka razy. I choć twierdzą, że to już na pewno ostatni raz, to my doskonale wiemy, że prędzej, czy później stęsknią się za nami.

Jeżeli już znajdziesz swoje wymarzone miejsce, w które mamy Cię przeprowadzić to oczywiście my z wielką chęcią to zrobimy. Obszar przeprowadzki, często ograniczany jest tylko, przez klienta. Lecz ze względu na lokalizację naszej firmy, najczęstsze przeprowadzki to: Oczywiście to tylko kilka przykładów, gdzie realizowaliśmy przeprowadzki. Przeprowadzki po Europie to dla nas żadna nowość. Bywaliśmy już w takich krajach jak Niemcy, Szwecja, Dania, Austria, Czechy, Luksemburg, Francja, Włochy i myślę, że jeszcze kilka by się znalazło.

Także, jak pewnie już zdążyłeś zauważyć nie jesteśmy laikami w biznesie. Wiemy jak sprawić by Twoja przeprowadzka przebiegła sprawnie i bezpiecznie.

Zapraszamy do kontaktu.