Jak to się odbywa?

Jak już zdecydujesz się na to by przeprowadzić się w swoje wymarzone miejsce to nie zapomnij, by zadzwonić do nas.
My w kilku prostych krokach zaplanujemy Twoją podróż, oraz zadbamy, aby cały Twój dobytek dotarł bezpiecznie na miejsce.
Ale po kolei.

Kontakt z nami:
Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz, a po niewątpliwie miłej wymianie zdań będziemy mogli ustalić formę i termin by przejść do kroku drugiego.

Wizja lokalna:
Wizja może odbyć się dwojako. W pierwszej wersji przysyłamy niezwykle doświadczonych pracowników by obejrzeli co jest do zrobienia. Ale jak przystało na firmę nowoczesną, możemy załatwić wszystko mobilnie. Wtedy klient wysyła zdjęcia, bądź dokładny opis, a my zajmiemy się resztą.

Wycena:
Na podstawie wcześniejszych kroków ustalamy co będzie podlegało wycenie. Zakres pracy na przeprowadzce może być niezwykle szeroki. O ile najprostsza przeprowadzka sprowadza się do zniesienia i wniesienia mienia, o tyle najbardziej skomplikowane przeprowadzki potrafią dać nam dużo satysfakcji. Wnoszenie ciężkich gabarytów za pomocą dźwigu, demontaże i montaże, pakowanie i rozpakowywanie mienia, ustawianie mebli, drobne korekty mebli dotkniętych zębem czasu - to tylko niektóre z usług jakie świadczymy podczas przeprowadzki.
W tym momencie ustalamy także liczbę osób niezbędnych do wykonania usługi, oraz czas jaki mamy na jej wykonanie. Gdyż nie każdą przeprowadzkę da się wykonać w jeden dzień.

Ustalanie szczegółów:
Na tym etapie, wypełniamy niezbędną dokumentację, ustalamy termin i czas, adresy, formy rozliczeń.

Działamy:
Tutaj już pozostaje tylko czekać na koniec naszych prac! My zabezpieczamy, przewozimy i ustawiamy, a Tobie pozostaje podziwiać jak sprawnie to idzie.

Relaks:
Możesz spokojnie usiąść w swoim ulubionym fotelu, napić się ulubionego trunku i podziwiać zachód słońca w miejscu, które do niedawna było tylko Twoim marzeniem, a dziś staje się Twoim domem. My natomiast udajemy się na zasłużony odpoczynek.